Menu Hledat english
ELITA semenářská, a.s.

PRODUKTY OLMIX GROUP - Copy

Neosol

Biostimulant vitálních funkcí půdy

Explorer

Biostimulant rhizosféry
a podpora mineralizace
Zobrazit neOsol Zobrazit explOrer
Zobrazit agrOptim ZENITH Zobrazit agrOptim sunset
Zobrazit AlgoMel
Zobrazit Z`dry Zobrazit Z´ dry

www.olmix.cz

O společnosti

V šedesátých letech agronom Roland Pigeon založil empirický základ metody pro stimulaci mikrobiologických procesů pomocí specifických minerálních solí.
PRP je francouzská společnost, která vznikla v roce 1971 za účelem využití této práce ve prospěch zemědělské výroby. Biostimulanty nebyly v té době známy ani přijaty. Bylo tak snadné tyto nekonvenční produkty odmítnout.
PRP však přetrvávala a vybudovala pevný základ technických referencí prostřednictvím vědeckých partnerství. Jeho týmy neúnavně propagují biologickou aktivitu půdy jako páku kvantitativního, kvalitativního a udržitelného rozvoje rostlinné výroby, konkrétně seznámením desetitisíců zemědělců s půdními profily.

Použití přípravku PRP NeoSol

Sonda na pokusné ploše v Litobratřicích
Zobrazit
Prokořenění rostlin až do hloubky 30 cm
Zobrazit

Malá společnost z Bretaně se nyní stala mezinárodním MSP. Společnost PRP, která se stala v roce 2008 společností PRP Technologies, má v 10 evropských zemích 7 mezinárodních patentů a 2 registrace ANSES.Společnost PRP technologies vyvinula produktovou řadu, která řeší strategický přístup k úrodnosti půdy, především v oblasti biologických, fyzikálních vlastností půdy včetně vodního režimu a operativní přístup aplikace živin na list. Zároveň vyvinula i produkty na zvýšení wellfare hospodářských zvířat.  

6553 Zobrazit Zobrazit Zobrazit

Reportáž: Selská revue 6/2018

 

 

 

 

Ing. Mlatečková Kateřina, mob.: 602 513 466, mlateckova@elita.cz

www.olmix.cz